skip to Main Content

EMA ÇEVRE SAĞLIĞI

1 26608072
1 26608072
DSC 4858
DSC 4860

Ema Çevre Sağlığı 2005 yılında kurulduğundan bu güne kadar insanlığa katkıda bulunmak ve yaşam kalitelerini arttırmak, çevre sağlığı, halk sağlığı, gıda ve teknolojik ürünleriyle ilgili devamlı inavasyonunda bulunan bir şirkettir.

Ema Çevre Sağlığı İlaçlama ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. T.C. Sağlık Bakanlığının 31.12.2009 tarih ve 274-49 sayılı resmi gazete de yayınlanan Biyosidal ürünlerin kullanım usul ve esasları yönetmeliği ile getirilen yeni düzenlemeler çerçevesinde kurulmuş., Dünya Sağlık Örgütü WHO ve AB normlarına uygun olarak, haşere nüfusunun yok edilmesi ve zararlılarla mücadele için düzenli periyotlarla koruma ve kontrol hizmeti vermektedir.

Konusunda akademik eğitime sahip uzman kadrosuyla, başta gıda sektörü olmak üzere turizm, eğitim ve sağlık hizmetlerinde faaliyet gösteren firmaların ürünlerini, üretim sahalarını, ürün kalitelerini koruyabilmek amacıyla ihtiyaç duydukları zararlı kontrol hizmetlerini vermekte, işletmelere özel entegre zararlı yönetim programlarını uygulamaktadır.

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda turqpest markasıyla sahasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri müşterilerine götürmeyi hedeflemiştir.

Profesyonel bir ilaçlama firması olarak EMA turqpest sektörünüze ve işletmenize özgü haşere, kemirgen ve kuş  kontrolü vb. ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, düzenli raporlama yapıyor, personelinize eğitim seminerleri düzenliyor ve mevzuatlara uyumlu çalışmalarınızda size yardımcı oluyor.

Back To Top